FFF 51966-10009600ABLF
51966-10009600ABLF picture photo
Mfg. Part Number
51966-10009600ABLF
Datasheet Download
51966-10009600ABLF.pdf
Availability of 51966-10009600ABLF
QUANTITY
51966-10009600ABLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 51966-10009600ABLF
Internal Part NumberEIS-51966-10009600ABLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package396
Connector Style-
Number of Positions96
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Contact Layout, Typical-
FeaturesMating Guide
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-20°C ~ 105°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)51966-10009600ABLF
Related Links51966-100, 51966-10009600ABLF Datasheet, FFF Distributor
51966-10009600ABLF Details Description
Related parts for 51966-10009600ABLF
IC Z8 GP MCU 4K OTP 28SOIC datasheet.pdf
GDT 150V 20% 20KA THROUGH HOLE datasheet.pdf
IC 8-CH 10BIT SERIAL A/D 20TSSOP datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS CABLE PIN datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 5POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 6POS SKT datasheet.pdf
IC CPLD 1024MC 7.5NS 676FPBGA datasheet.pdf
IC OPAMP GP 3.5MHZ RRO SC70-5 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 15A D2PAK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf