Grayhill, Inc. 51L30-01-3-03N
51L30-01-3-03N picture photo
Mfg. Part Number
51L30-01-3-03N
Manufacturer
Product Category
Rotary Switches
Brief Description
SWITCH ROTARY
Datasheet Download
51L30-01-3-03N.pdf
Availability of 51L30-01-3-03N
QUANTITY
51L30-01-3-03N Order Process
Ship out your order
Specifications of 51L30-01-3-03N
Internal Part NumberEIS-51L30-01-3-03N
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Switches
FamilyRotary Switches
Series51
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)51L30-01-3-03N
Related Links51L30-0, 51L30-01-3-03N Datasheet, Grayhill, Inc. Distributor
51L30-01-3-03N Details Description
Related parts for 51L30-01-3-03N
ADAPTER QUICKWRITER 4GANG 28SOIC datasheet.pdf
RES SMD 51 OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 55POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
TRIMMER 50 OHM 0.3W PC PIN datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 48"L X 1"W datasheet.pdf
RES 47.5 OHM 1W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 51.1K OHM 1W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
INSERT EGG.0B.309. FOR 9LV datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
FILTER datasheet.pdf
RES 350 OHM 0.6W 1% RADIAL datasheet.pdf