CNC Tech 520-26-4400-BL-0025F
520-26-4400-BL-0025F picture photo
Mfg. Part Number
520-26-4400-BL-0025F
Manufacturer
Product Category
Modular Cables
Brief Description
MODULAR CBL COILED 25'
Datasheet Download
520-26-4400-BL-0025F.pdf
Availability of 520-26-4400-BL-0025F
QUANTITY
520-26-4400-BL-0025F Order Process
Ship out your order
Specifications of 520-26-4400-BL-0025F
Internal Part NumberEIS-520-26-4400-BL-0025F
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package400
Category Cable Assemblies
FamilyModular Cables
Series-
Cable TypeFlat, Coiled Cable
Connector TypePlug to Plug
Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts4p4c (RJ9, RJ10, RJ22)
Length25.0' (7.62m)
ShieldingUnshielded
ColorBlack
Features-
StyleStandard
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)520-26-4400-BL-0025F
Related Links520-26-440, 520-26-4400-BL-0025F Datasheet, CNC Tech Distributor
520-26-4400-BL-0025F Details Description
Related parts for 520-26-4400-BL-0025F
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
RES SMD 24K OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC MPU M680X0 8MHZ 68PLCC datasheet.pdf
IC DELAY LINE 10TAP 500NS 16SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 340MA 1.39 OHM datasheet.pdf
RES SMD 143 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 6POS SNGL SMD datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 0606 datasheet.pdf
SERIES I, ELECTRONIC SPLICE datasheet.pdf
3 ROW R/A RECEPTACLE SOLDER datasheet.pdf
8-/16-Channel, 3 V/5 V, Serial Input, Single- Supply, 12-/14-Bit Voltage Output DACs IC datasheet.pdf