CNC Tech 522-26-6600-BL-0025F
522-26-6600-BL-0025F picture photo
Mfg. Part Number
522-26-6600-BL-0025F
Brief Description
MODULAR CBL COILED 25' REVERSED
Datasheet Download
522-26-6600-BL-0025F.pdf
Availability of 522-26-6600-BL-0025F
QUANTITY
522-26-6600-BL-0025F Order Process
Ship out your order
Specifications of 522-26-6600-BL-0025F
Internal Part NumberEIS-522-26-6600-BL-0025F
Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts6p6c (RJ11, RJ12, RJ14, RJ25)
Length25.0' (7.62m)
ShieldingUnshielded
ColorBlack
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)522-26-6600-BL-0025F
Related Links522-26-660, 522-26-6600-BL-0025F Datasheet, CNC Tech Distributor
522-26-6600-BL-0025F Details Description
Related parts for 522-26-6600-BL-0025F
CAP FILM 2700PF 2% 50VDC RADIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V 0.25A 8SOIC datasheet.pdf
TOOL POSITIONER datasheet.pdf
Connector Receptacle 50 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
CONN SPLICE 20-24AWG THRU datasheet.pdf
IC ADC DUAL 14BIT 40 MSPS 64-QFN datasheet.pdf
TVS DIODE 8VWM 13.6VC SOD123W datasheet.pdf
CBL ASSY PIGTAIL 10' NM SMA FEM datasheet.pdf
RES 1.8K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 0.051 OHM 0.1% 1W 2512 datasheet.pdf