Vishay/Sprague 53D272F025HE6
53D272F025HE6 picture photo
Mfg. Part Number
53D272F025HE6
Brief Description
2700UF 25V 22.23X28.58 85C AXI
Datasheet Download
53D272F025HE6.pdf
Availability of 53D272F025HE6
QUANTITY
53D272F025HE6 Order Process
Ship out your order
Specifications of 53D272F025HE6
Internal Part NumberEIS-53D272F025HE6
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)53D272F025HE6
Related Links53D272, 53D272F025HE6 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
53D272F025HE6 Details Description
Related parts for 53D272F025HE6
CONN EDGECARD 44POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
IC REG BST SEPIC INV ADJ 8VSSOP datasheet.pdf
IC INTERFACE SMART CARD 28-SOIC datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 6POS CBL MNT SCKT datasheet.pdf
SWITCH PLATE E-STOP 1/OFF/2 datasheet.pdf
SURFACE LS BELT 2-1/2X72" A MED datasheet.pdf
DIODE ZENER 30V 1.5W DO204AL datasheet.pdf