FFF 54112-811102500LF
54112-811102500LF picture photo
Mfg. Part Number
54112-811102500LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54112-811102500LF.pdf
Availability of 54112-811102500LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54112-811102500LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54112-811102500LF
Internal Part NumberEIS-54112-811102500LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
PackagingBulk
Number of Positions10
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall1.225" (31.12mm)
Length - Post (Mating)0.146" (3.71mm)
Length - Stack Height0.984" (25.00mm)
Length - Tail0.095" (2.41mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54112-811102500LF
Related Links54112-81, 54112-811102500LF Datasheet, FFF Distributor
54112-811102500LF Details Description
Related parts for 54112-811102500LF
RES SMD 620K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 150M OHM 20% 1/4W 1206 datasheet.pdf
THERMISTOR NTC .004"DIA 30K OHM datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
CHOKE COMMON MODE 20UH SMD datasheet.pdf
RES 14.7 OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 1.47M OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT 17POS BOX MNT SKT datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 16A TO220AC datasheet.pdf