FFF 54112-812202300LF
54112-812202300LF picture photo
Mfg. Part Number
54112-812202300LF
Datasheet Download
54112-812202300LF.pdf
Availability of 54112-812202300LF
QUANTITY
54112-812202300LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54112-812202300LF
Internal Part NumberEIS-54112-812202300LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
PackagingBulk
Number of Positions20
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall1.325" (33.66mm)
Length - Post (Mating)0.325" (8.25mm)
Length - Stack Height0.905" (23.00mm)
Length - Tail0.095" (2.41mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54112-812202300LF
Related Links54112-81, 54112-812202300LF Datasheet, FFF Distributor
54112-812202300LF Details Description
Related parts for 54112-812202300LF
IC REG LDO ADJ 5A TO263 datasheet.pdf
IC MPU MPC82XX 333MHZ 352TBGA datasheet.pdf
QKE PCB datasheet.pdf
IC RESET MPU LOW PWR SOT143-4 datasheet.pdf
CONN PLUG 15POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 100W datasheet.pdf
Crystal 14.31818MHz 30ppm 13pF 50 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf