FFF 54121-105201150LF
54121-105201150LF picture photo
Mfg. Part Number
54121-105201150LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54121-105201150LF.pdf
Availability of 54121-105201150LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54121-105201150LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54121-105201150LF
Internal Part NumberEIS-54121-105201150LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
PackagingBulk
Number of Positions20
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Length - Overall0.695" (17.65mm)
Length - Post (Mating)0.122" (3.09mm)
Length - Stack Height0.453" (11.50mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54121-105201150LF
Related Links54121-10, 54121-105201150LF Datasheet, FFF Distributor
54121-105201150LF Details Description
Related parts for 54121-105201150LF
IC VREF SERIES 2.048V SOT23-6 datasheet.pdf
SENSOR 500PSI 1/4-18NPT .5-4.5V datasheet.pdf
INDUCT ARRAY 2 COIL 6.6UH SMD datasheet.pdf
SOLONOID VALVE datasheet.pdf
FIXED IND 50UH 9.9A 16 MOHM TH datasheet.pdf
RING LUG NON-INSUL datasheet.pdf
INSERT MALE 1POS+1GROUND SCREW datasheet.pdf