FFF 54121-107060850LF
54121-107060850LF picture photo
Mfg. Part Number
54121-107060850LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54121-107060850LF.pdf
Availability of 54121-107060850LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54121-107060850LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54121-107060850LF
Internal Part NumberEIS-54121-107060850LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
PackagingBulk
Number of Positions6
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Length - Overall0.825" (20.96mm)
Length - Post (Mating)0.370" (9.41mm)
Length - Stack Height0.335" (8.50mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54121-107060850LF
Related Links54121-10, 54121-107060850LF Datasheet, FFF Distributor
54121-107060850LF Details Description
Related parts for 54121-107060850LF
RELAY GENERAL PURPOSE 4PDT 2A 3V datasheet.pdf
CONN HEADER 16POS 4.2MM R/A GOLD datasheet.pdf
PROCESSOR MODULE FOR PIC16F87X datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.2A 4WLCSP datasheet.pdf
CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
RES 154 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 64POS .100" DL GOLD datasheet.pdf