FFF 54121-108201250LF
54121-108201250LF picture photo
Mfg. Part Number
54121-108201250LF
Datasheet Download
54121-108201250LF.pdf
Availability of 54121-108201250LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54121-108201250LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54121-108201250LF
Internal Part NumberEIS-54121-108201250LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
PackagingBulk
Number of Positions20
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Length - Overall0.925" (23.50mm)
Length - Post (Mating)0.313" (7.94mm)
Length - Stack Height0.492" (12.50mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54121-108201250LF
Related Links54121-10, 54121-108201250LF Datasheet, FFF Distributor
54121-108201250LF Details Description
Related parts for 54121-108201250LF
RES SMD 14.3KOHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
MOUNTING BUTTON 0.437" NYLON BLK datasheet.pdf
IC MPU EP7 90MHZ 256PBGA datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 230MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER FPC .4MM 70POS SMD datasheet.pdf
CONN HEADER R/A 18POS .100 30AU datasheet.pdf
RES 17.4K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
CONN SQ MOUNTING FLANGE METAL datasheet.pdf
CUTTER 4 TAPER HEAD MS54-5V datasheet.pdf
CONN PLUG 41POS CABLE PIN datasheet.pdf