FFF 54121-109031550LF
54121-109031550LF picture photo
Mfg. Part Number
54121-109031550LF
Datasheet Download
54121-109031550LF.pdf
Availability of 54121-109031550LF
QUANTITY
54121-109031550LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54121-109031550LF
Internal Part NumberEIS-54121-109031550LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
PackagingBulk
Number of Positions3
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Length - Overall1.025" (26.03mm)
Length - Post (Mating)0.294" (7.48mm)
Length - Stack Height0.610" (15.50mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54121-109031550LF
Related Links54121-10, 54121-109031550LF Datasheet, FFF Distributor
54121-109031550LF Details Description
Related parts for 54121-109031550LF
CABINET STEEL GRAY 5"L X 6"W datasheet.pdf
RES SMD 9.31KOHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN HEADER .100 SINGL STR 20POS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 270 OHM 0.1% 1/4W MELF datasheet.pdf
FUSE SEMICONDUCTOR 300A 300VAC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
RES 51.1K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 37.4K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
ARBOR PKG HSS-LARGE datasheet.pdf
M8 4 POS MALE STRT-BLNT 3MTR datasheet.pdf