FFF 54121-109051500LF
54121-109051500LF picture photo
Mfg. Part Number
54121-109051500LF
Datasheet Download
54121-109051500LF.pdf
Availability of 54121-109051500LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54121-109051500LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54121-109051500LF
Internal Part NumberEIS-54121-109051500LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
PackagingBulk
Number of Positions5
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Length - Overall1.025" (26.03mm)
Length - Post (Mating)0.315" (7.99mm)
Length - Stack Height0.590" (15.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54121-109051500LF
Related Links54121-10, 54121-109051500LF Datasheet, FFF Distributor
54121-109051500LF Details Description
Related parts for 54121-109051500LF
SWITCH MOM DPDT .1A QC TERM datasheet.pdf
IC RCVR DIFF 5V/3.3V 8-MSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .125 EXTEND datasheet.pdf
CAP THIN FILM 5.6PF 50V 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 50UH 35A 5.3 MOHM TH datasheet.pdf
CAP TANT 0.12UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 5 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole Solder datasheet.pdf