FFF 54121-112081950LF
54121-112081950LF picture photo
Mfg. Part Number
54121-112081950LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54121-112081950LF.pdf
Availability of 54121-112081950LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54121-112081950LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54121-112081950LF
Internal Part NumberEIS-54121-112081950LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
PackagingBulk
Number of Positions8
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Length - Overall1.325" (33.66mm)
Length - Post (Mating)0.438" (11.12mm)
Length - Stack Height0.768" (19.51mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54121-112081950LF
Related Links54121-11, 54121-112081950LF Datasheet, FFF Distributor
54121-112081950LF Details Description
Related parts for 54121-112081950LF
SWITCH MINI 6A SPST HINGE.250"QC datasheet.pdf
FUSE HLDR CART 300V 20A PNL MNT datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 0.5A 20TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 18.2 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 4POS 3.81MM datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 12POS STR 7.62MM datasheet.pdf
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE datasheet.pdf
FIXED IND 2.7UH 492MA 482 MOHM datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
Crystal 20.0000MHz 10ppm 8pF 200 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf