FFF 54121-407081300LF
54121-407081300LF picture photo
Mfg. Part Number
54121-407081300LF
Datasheet Download
54121-407081300LF.pdf
Availability of 54121-407081300LF
QUANTITY
54121-407081300LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54121-407081300LF
Internal Part NumberEIS-54121-407081300LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
PackagingBulk
Number of Positions8
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Length - Overall0.825" (20.96mm)
Length - Post (Mating)0.193" (4.91mm)
Length - Stack Height0.512" (13.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54121-407081300LF
Related Links54121-40, 54121-407081300LF Datasheet, FFF Distributor
54121-407081300LF Details Description
Related parts for 54121-407081300LF
IC SUPERVISOR CPU 8K EE 8-SOIC datasheet.pdf
BASED LED T3 1/4 RED 6V NONPOL datasheet.pdf
PC CARD COMPUTER BRACKETS datasheet.pdf
CONN HDR 2MM VERT W/SCREW 34POS datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 24VIN +/-9VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 200W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 19POS PIN datasheet.pdf
CONN PLUG 14POS INLINE PIN datasheet.pdf