FFF 54121-407081500LF
54121-407081500LF picture photo
Mfg. Part Number
54121-407081500LF
Datasheet Download
54121-407081500LF.pdf
Availability of 54121-407081500LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54121-407081500LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54121-407081500LF
Internal Part NumberEIS-54121-407081500LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
PackagingBulk
Number of Positions8
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Length - Overall0.825" (20.96mm)
Length - Post (Mating)0.114" (2.90mm)
Length - Stack Height0.590" (15.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54121-407081500LF
Related Links54121-40, 54121-407081500LF Datasheet, FFF Distributor
54121-407081500LF Details Description
Related parts for 54121-407081500LF
TERM BLOCK HDR 2POS 135DEG 3.5MM datasheet.pdf
PILOT LIGHT 5V LED SQUARE GREEN datasheet.pdf
MODULE DDR2 1GB 240-DIMM datasheet.pdf
CBL DVI(18+1) CON 10' 28 AWG datasheet.pdf
RES 6.64K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
DOT MATRIX LABEL VINYLIDE datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
CAP CER 910PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf
CRYSTAL 40.610 MHZ 18PF SMT datasheet.pdf