Hirose Electric Co Ltd FX2-60S-1.27DSL(71)
FX2-60S-1.27DSL(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2-60S-1.27DSL(71)
Brief Description
CONN SOCKET RA 60POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2-60S-1.27DSL(71).pdf
Availability of FX2-60S-1.27DSL(71)
QUANTITY
FX2-60S-1.27DSL(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2-60S-1.27DSL(71)
Internal Part NumberEIS-FX2-60S-1.27DSL(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2-60S-1.27DSL(71)
Related LinksFX2-60S-1, FX2-60S-1.27DSL(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2-60S-1.27DSL(71) Details Description
Related parts for FX2-60S-1.27DSL(71)
RES SMD 52.3K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN RECEPTACLE 5POS .100 30AU datasheet.pdf
CARDEDGE 48POS DUAL .125 GREEN datasheet.pdf
LED AMBER DIFF 5MM OVAL T/H datasheet.pdf
RES SMD 3.9M OHM 5% 2W 2512 datasheet.pdf
RES SMD 16.2KOHM 0.01% 1/4W 0805 datasheet.pdf
FIXED IND 1.2UH 6.6A 10.7 MOHM datasheet.pdf
BOARD GP ST7540 PLM STM32 MCU datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 250V X7R 1206 datasheet.pdf
2.5G DWDM TOSA 120KM datasheet.pdf
STACKING CONN 6POS HEADER datasheet.pdf