FFF 54121-408031600LF
54121-408031600LF picture photo
Mfg. Part Number
54121-408031600LF
Datasheet Download
54121-408031600LF.pdf
Availability of 54121-408031600LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54121-408031600LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54121-408031600LF
Internal Part NumberEIS-54121-408031600LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
PackagingBulk
Number of Positions3
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Length - Overall0.925" (23.50mm)
Length - Post (Mating)0.175" (4.45mm)
Length - Stack Height0.630" (16.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54121-408031600LF
Related Links54121-40, 54121-408031600LF Datasheet, FFF Distributor
54121-408031600LF Details Description
Related parts for 54121-408031600LF
IC 2.93V SUPPLY MONITOR SOT-23-3 datasheet.pdf
DIODE MODULE 1.6KV 95A TO240AA datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
MOTION CONTROL MODULE 2 AXIS datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 6.3V X7R 0508 datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES CHAS MNT 25.5 OHM 1% 30W datasheet.pdf
RES 19.1M OHM 1/2W 2% AXIAL datasheet.pdf
EMITTER IR 890NM 100MA RADIAL datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS BOX MNT PIN datasheet.pdf