FFF 54121-808051200LF
54121-808051200LF picture photo
Mfg. Part Number
54121-808051200LF
Brief Description
CONN STACKER
Datasheet Download
54121-808051200LF.pdf
Availability of 54121-808051200LF
QUANTITY
54121-808051200LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54121-808051200LF
Internal Part NumberEIS-54121-808051200LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
PackagingBulk
Number of Positions5
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Length - Overall0.925" (23.50mm)
Length - Post (Mating)0.333" (8.45mm)
Length - Stack Height0.472" (12.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54121-808051200LF
Related Links54121-80, 54121-808051200LF Datasheet, FFF Distributor
54121-808051200LF Details Description
Related parts for 54121-808051200LF
RES ARRAY 4 RES 13K OHM 1206 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 5POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
RES 2.87K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
DC/DC CONVERT 12V 14A datasheet.pdf
RES 1K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
1"X 4" RECTANGLES - 5/PK datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS INLINE PIN datasheet.pdf
BLOW-MOLDED PARTS datasheet.pdf
MARKERS datasheet.pdf
TV 55C 55#20 SKT RECP datasheet.pdf
CONN RCPT HSG 10POS W/B 2.0MM datasheet.pdf