FFF 54121-810052200LF
54121-810052200LF picture photo
Mfg. Part Number
54121-810052200LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54121-810052200LF.pdf
Availability of 54121-810052200LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54121-810052200LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54121-810052200LF
Internal Part NumberEIS-54121-810052200LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
PackagingBulk
Number of Positions5
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Length - Overall1.125" (28.58mm)
Length - Post (Mating)0.139" (3.53mm)
Length - Stack Height0.866" (22.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54121-810052200LF
Related Links54121-81, 54121-810052200LF Datasheet, FFF Distributor
54121-810052200LF Details Description
Related parts for 54121-810052200LF
IDC CABLE - MDM24T/MC26F/X datasheet.pdf
FUSE DUAL ELEMENT 60A 250V datasheet.pdf
CONN RECEPT 66POS 1MM DUAL SMD datasheet.pdf
RES 360K OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 2 POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
CABLE 3POS M12 SOCKET-WIRE 5M datasheet.pdf
VHB ACRYLIC FOAM CIRCLE1.5"100PC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS SKT datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
OSC MEMS 224.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf