FFF 54122-106120800RLF
54122-106120800RLF picture photo
Mfg. Part Number
54122-106120800RLF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54122-106120800RLF.pdf
Availability of 54122-106120800RLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54122-106120800RLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-106120800RLF
Internal Part NumberEIS-54122-106120800RLF
PackagingBulk
Number of Positions12
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall0.744" (18.90mm)
Length - Post (Mating)0.309" (7.86mm)
Length - Stack Height0.315" (8.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
Mounting TypeThrough Hole
TerminationKinked Pin, Solder
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-106120800RLF
Related Links54122-106, 54122-106120800RLF Datasheet, FFF Distributor
54122-106120800RLF Details Description
Related parts for 54122-106120800RLF
CAP CER 10000PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
IC CLK GENERATOR LOW EMI 8-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 680PF 630V X7R 0805 datasheet.pdf
RES SMD 6.81KOHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
RES 22.6K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
FFC 0.50 TYPE A 12 CKTS LGT 152 datasheet.pdf
CONN PLUG 26POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CBL ASY 4POS SCKT,RA-PLUG 300MM datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 28V 165W datasheet.pdf
PIN CLEVIS datasheet.pdf
CAP FILM 27NF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf