FFF 54122-110322000LF
54122-110322000LF picture photo
Mfg. Part Number
54122-110322000LF
Brief Description
CONN STACKER
Datasheet Download
54122-110322000LF.pdf
Availability of 54122-110322000LF
QUANTITY
54122-110322000LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-110322000LF
Internal Part NumberEIS-54122-110322000LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
PackagingBulk
Number of Positions32
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall1.125" (28.58mm)
Length - Post (Mating)0.218" (5.54mm)
Length - Stack Height0.787" (20.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-110322000LF
Related Links54122-11, 54122-110322000LF Datasheet, FFF Distributor
54122-110322000LF Details Description
Related parts for 54122-110322000LF
HOOK-UP STRND 16AWG BLACK 1000' datasheet.pdf
IC REG LDO 2.3V 0.15A 5SON datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 5.8MM ROUND T/H datasheet.pdf
CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL datasheet.pdf
RES 0.34 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
BIT SET ASSORT W/BELT PACK 10PC datasheet.pdf
FIXED IND 12NH 1.23A 100 MOHM datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf