FFF 54122-111321900LF
54122-111321900LF picture photo
Mfg. Part Number
54122-111321900LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54122-111321900LF.pdf
Availability of 54122-111321900LF
QUANTITY
54122-111321900LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-111321900LF
Internal Part NumberEIS-54122-111321900LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
PackagingBulk
Number of Positions32
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall1.225" (31.12mm)
Length - Post (Mating)0.357" (9.07mm)
Length - Stack Height0.748" (19.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-111321900LF
Related Links54122-11, 54122-111321900LF Datasheet, FFF Distributor
54122-111321900LF Details Description
Related parts for 54122-111321900LF
TVS DIODE 460VWM 777VC SMD datasheet.pdf
FUSE 800A 1100V 3GKN/75 AR datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 8POS R/A 3.81MM datasheet.pdf
CONN HEADER R/A 14POS GOLD datasheet.pdf
RES 1.33K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 28 OHM 0.1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN HDR 64POS 2.54MM datasheet.pdf
AMP MONO-SHAPE TAB CONN 5P datasheet.pdf
22 MODII HDR SRST UNSHRD STKG datasheet.pdf
4 INCH GROUNDING TRACK datasheet.pdf
ATTENUATOR 2 DB DC 18GHZ datasheet.pdf