FFF 54122-112141850RLF
54122-112141850RLF picture photo
Mfg. Part Number
54122-112141850RLF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54122-112141850RLF.pdf
Availability of 54122-112141850RLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54122-112141850RLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-112141850RLF
Internal Part NumberEIS-54122-112141850RLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
PackagingBulk
Number of Positions14
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall1.325" (33.66mm)
Length - Post (Mating)0.477" (12.11mm)
Length - Stack Height0.728" (18.50mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
Mounting TypeThrough Hole
TerminationKinked Pin, Solder
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-112141850RLF
Related Links54122-112, 54122-112141850RLF Datasheet, FFF Distributor
54122-112141850RLF Details Description
Related parts for 54122-112141850RLF
RES 43K OHM 1/6W 5% AXIAL datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 2A 9V datasheet.pdf
BLADE PHILLIPS SZ00 6.89" datasheet.pdf
IC REG MULT CONFG INV ADJ 16SOIC datasheet.pdf
RES SMD 16.9K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .156 EXTEND datasheet.pdf
BOARD EVALUATION FOR LP38512 datasheet.pdf
CAP CER 0.15UF 16V X7R 1206 datasheet.pdf
SW PILOT LIGHT IP65 WHITE RND QC datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf