FFF 54122-114241800LF
54122-114241800LF picture photo
Mfg. Part Number
54122-114241800LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54122-114241800LF.pdf
Availability of 54122-114241800LF
QUANTITY
54122-114241800LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-114241800LF
Internal Part NumberEIS-54122-114241800LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package400
PackagingBulk
Number of Positions24
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall1.040" (26.42mm)
Length - Post (Mating)0.211" (5.36mm)
Length - Stack Height0.709" (18.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-114241800LF
Related Links54122-11, 54122-114241800LF Datasheet, FFF Distributor
54122-114241800LF Details Description
Related parts for 54122-114241800LF
CONN RECEPT 12POS 28AWG MTA100 datasheet.pdf
IC SUPERVISOR PC PWR SUPP 16-DIP datasheet.pdf
SENSOR PRESS 5PSIG ANALOG datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 200W datasheet.pdf
RES 30K OHM 1/20W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 652K OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
IC OPAMP CURR SENSE 100KHZ 8UMAX datasheet.pdf
CABLE TIE 2PIECE 14.8" datasheet.pdf
HDM W/FA SMPO130F180F LM CUT datasheet.pdf
55A CABLE/DUAL 10/ SM datasheet.pdf