FFF 54122-403201000LF
54122-403201000LF picture photo
Mfg. Part Number
54122-403201000LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54122-403201000LF.pdf
Availability of 54122-403201000LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54122-403201000LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-403201000LF
Internal Part NumberEIS-54122-403201000LF
PackagingBulk
Number of Positions20
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall0.626" (15.90mm)
Length - Post (Mating)0.112" (2.84mm)
Length - Stack Height0.394" (10.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-403201000LF
Related Links54122-40, 54122-403201000LF Datasheet, FFF Distributor
54122-403201000LF Details Description
Related parts for 54122-403201000LF
IC COMPARATOR DUAL HS TO-100-10 datasheet.pdf
SCREWDRIVER SLOTTED 1.8MM datasheet.pdf
IGBT 600V 48A 235W TO3P datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 680PF 1.5KV X7R 1206 datasheet.pdf
CLIP datasheet.pdf
DIODE 1PH 15A 800V GBPC-W datasheet.pdf
IGBT 1200V 40A 156.2W TO247 datasheet.pdf
SENSOR PRESSURE 0-2.5MWG 4-20MA datasheet.pdf
OSC MEMS 38.4000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf