FFF 54122-407341500LF
54122-407341500LF picture photo
Mfg. Part Number
54122-407341500LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54122-407341500LF.pdf
Availability of 54122-407341500LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54122-407341500LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-407341500LF
Internal Part NumberEIS-54122-407341500LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
PackagingBulk
Number of Positions34
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall0.825" (20.96mm)
Length - Post (Mating)0.115" (2.92mm)
Length - Stack Height0.590" (15.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-407341500LF
Related Links54122-40, 54122-407341500LF Datasheet, FFF Distributor
54122-407341500LF Details Description
Related parts for 54122-407341500LF
IC REG LDO 9V 1A TO252-5 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 6.4MHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
RES SMD 9.31K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 330PF 2KV X7R 1206 datasheet.pdf
RES 100 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 16POS T/H R/A GOLD datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONN RCPT 30POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 22 Circuit 0.374" (9.50mm) datasheet.pdf
RELAY CONTACTOR SPST 400A 28VDC datasheet.pdf