FFF 54122-803260800LF
54122-803260800LF picture photo
Mfg. Part Number
54122-803260800LF
Datasheet Download
54122-803260800LF.pdf
Availability of 54122-803260800LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54122-803260800LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-803260800LF
Internal Part NumberEIS-54122-803260800LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
PackagingBulk
Number of Positions26
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall0.626" (15.90mm)
Length - Post (Mating)0.191" (4.86mm)
Length - Stack Height0.315" (8.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
Mounting TypeThrough Hole
TerminationSolder
Contact Finish - Post (Mating)Gold, GXT™
Contact Finish Thickness - Post (Mating)15µin (0.38µm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-803260800LF
Related Links54122-80, 54122-803260800LF Datasheet, FFF Distributor
54122-803260800LF Details Description
Related parts for 54122-803260800LF
RES SMD 16 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
METRAL PWR 5RX1M RA PF datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 6POS JAM NUT PINS datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
TERM BLOCK STR 7POS 3.81MM OR datasheet.pdf
CONN PLUG W/PINS datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
TV 2#12(COAX) 2#8(QUAD) PIN RE datasheet.pdf
GT 22C 4#12 18#16 SKT PLUG datasheet.pdf
AB 4C 4#16 SKT RECP datasheet.pdf
28 V/66 W/100 W DC/DC Converters with Integral EMI Filter IC datasheet.pdf