FFF 54122-807181150LF
54122-807181150LF picture photo
Mfg. Part Number
54122-807181150LF
Brief Description
CONN STACKER
Datasheet Download
54122-807181150LF.pdf
Availability of 54122-807181150LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54122-807181150LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-807181150LF
Internal Part NumberEIS-54122-807181150LF
PackagingBulk
Number of Positions18
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall0.825" (20.96mm)
Length - Post (Mating)0.252" (6.41mm)
Length - Stack Height0.453" (11.50mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-807181150LF
Related Links54122-80, 54122-807181150LF Datasheet, FFF Distributor
54122-807181150LF Details Description
Related parts for 54122-807181150LF
EVALUATION MODULE FOR TL5002 datasheet.pdf
FIXED IND 3.9MH 71MA 26 OHM TH datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOIC datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 24VIN +/-09VOUT datasheet.pdf
LED CBI 3MM 3X1 GREEN/X/GREEN datasheet.pdf
CAP CER 7.6PF 50V NP0 0201 datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 10% 50V 2915 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 200W datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
FIXED IND 220UH 500MA 1.58 OHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .100" datasheet.pdf