FFF 54122-809501850LF
54122-809501850LF picture photo
Mfg. Part Number
54122-809501850LF
Brief Description
CONN STACKER
Datasheet Download
54122-809501850LF.pdf
Availability of 54122-809501850LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54122-809501850LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-809501850LF
Internal Part NumberEIS-54122-809501850LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
PackagingBulk
Number of Positions50
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall1.025" (26.03mm)
Length - Post (Mating)0.176" (4.47mm)
Length - Stack Height0.728" (18.50mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-809501850LF
Related Links54122-80, 54122-809501850LF Datasheet, FFF Distributor
54122-809501850LF Details Description
Related parts for 54122-809501850LF
FUSE BOARD MOUNT 80MA 250VAC RAD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
IC DRVR DSPL LED 28-SSOP datasheet.pdf
CONN FMALE M8 4POS R/A 10M CABLE datasheet.pdf
DGTL ISO 5KV 4CH GEN PURP 16SOIC datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 11 Circuit 0.563" (14.30mm) datasheet.pdf
FIXED IND 680NH 4.5A 27 MOHM SMD datasheet.pdf
OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD datasheet.pdf