FFF 54122-810261100LF
54122-810261100LF picture photo
Mfg. Part Number
54122-810261100LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54122-810261100LF.pdf
Availability of 54122-810261100LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54122-810261100LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-810261100LF
Internal Part NumberEIS-54122-810261100LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
PackagingBulk
Number of Positions26
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall1.125" (28.58mm)
Length - Post (Mating)0.572" (14.53mm)
Length - Stack Height0.433" (11.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-810261100LF
Related Links54122-81, 54122-810261100LF Datasheet, FFF Distributor
54122-810261100LF Details Description
Related parts for 54122-810261100LF
TRANS NPN 25V 0.1A TO92 datasheet.pdf
CONN PCMCIA CARD PUSH-PUSH datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP datasheet.pdf
CONN HEADER .100" SNGL R/A 40POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 200W datasheet.pdf
CONN HOOD TOP ENTRY SZ6B M25 datasheet.pdf
RES 205 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 21.5 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD datasheet.pdf
13+13 DIL VERT PIN HDR datasheet.pdf
CONN HDR 60POS 1.27MM T/H R/A datasheet.pdf