FFF 54122-811502150LF
54122-811502150LF picture photo
Mfg. Part Number
54122-811502150LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54122-811502150LF.pdf
Availability of 54122-811502150LF
QUANTITY
54122-811502150LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-811502150LF
Internal Part NumberEIS-54122-811502150LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
PackagingBulk
Number of Positions50
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall1.225" (31.12mm)
Length - Post (Mating)0.259" (6.58mm)
Length - Stack Height0.846" (21.50mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-811502150LF
Related Links54122-81, 54122-811502150LF Datasheet, FFF Distributor
54122-811502150LF Details Description
Related parts for 54122-811502150LF
RES SMD 6.19K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SIDACTOR 2CHP 65/130V 150A TO220 datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 1.7A 95 MOHM TH datasheet.pdf
IC CLOCK GENERATOR PECL 32LQFP datasheet.pdf
C/A,62.5/125,DU,SC,MT/RJ,M31 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
RES 34K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf