FFF 54122-812202450LF
54122-812202450LF picture photo
Mfg. Part Number
54122-812202450LF
Brief Description
CONN STACKER
Datasheet Download
54122-812202450LF.pdf
Availability of 54122-812202450LF
QUANTITY
54122-812202450LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-812202450LF
Internal Part NumberEIS-54122-812202450LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
PackagingBulk
Number of Positions20
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall1.325" (33.66mm)
Length - Post (Mating)0.240" (6.10mm)
Length - Stack Height0.964" (24.50mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-812202450LF
Related Links54122-81, 54122-812202450LF Datasheet, FFF Distributor
54122-812202450LF Details Description
Related parts for 54122-812202450LF
EVLUATION MODULE FOR ADS5423,24 datasheet.pdf
TRANS NPN 40V 0.2A SOT-23 datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 20V 20% RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 100V NP0 1206 datasheet.pdf
IC REG BUCK 1.5V 0.4A SYNC 6TMLF datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 4.5-9VIN 05VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 150W datasheet.pdf
RES 270K OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
SWITCH SLIDE SP3T 0.4VA 20V datasheet.pdf
FILTER EMI 100PF 100V RADIAL datasheet.pdf