FFF 54242-106261100LF
54242-106261100LF picture photo
Mfg. Part Number
54242-106261100LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54242-106261100LF.pdf
Availability of 54242-106261100LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54242-106261100LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54242-106261100LF
Internal Part NumberEIS-54242-106261100LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
PackagingBulk
Number of Positions26
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall0.674" (17.12mm)
Length - Post (Mating)0.241" (6.12mm)
Length - Stack Height0.433" (11.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54242-106261100LF
Related Links54242-10, 54242-106261100LF Datasheet, FFF Distributor
54242-106261100LF Details Description
Related parts for 54242-106261100LF
RES ARRAY 4 RES 120K OHM 8SIP datasheet.pdf
POT 1K OHM 1W PLASTIC LINEAR datasheet.pdf
LABEL S LAM DM POLY SILVER 1X.5" datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
RES 499 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 12.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf