TE Connectivity Raychem Cable Protection 55/1152-24-MST5-9
55/1152-24-MST5-9 picture photo
Mfg. Part Number
55/1152-24-MST5-9
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55/ CABLE OUTER SPACE
Datasheet Download
55/1152-24-MST5-9.pdf
Availability of 55/1152-24-MST5-9
QUANTITY
55/1152-24-MST5-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55/1152-24-MST5-9
Internal Part NumberEIS-55/1152-24-MST5-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55/1152-24-MST5-9
55/1152-24-MST5-9 Details Description
Related parts for 55/1152-24-MST5-9
IC BUS XCVR LVTTL-GTLP 56-TSSOP datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V datasheet.pdf
SENSOR 300PSI 1.2-20 UNF-2A 4.5V datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
RES 100K OHM 0.25W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 30V 5.7A 8-SOIC datasheet.pdf
HERMETIC THERMOSTAT datasheet.pdf
OSC XO 8.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T766 datasheet.pdf
FIXED IND 130NH 150MA 2.5 OHM datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf