TE Connectivity Raychem Cable Protection 55/7297-28-MAC5-9CS2528
55/7297-28-MAC5-9CS2528 picture photo
Mfg. Part Number
55/7297-28-MAC5-9CS2528
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55/ CABLE OUTER SPACE
Datasheet Download
55/7297-28-MAC5-9CS2528.pdf
Availability of 55/7297-28-MAC5-9CS2528
QUANTITY
55/7297-28-MAC5-9CS2528 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55/7297-28-MAC5-9CS2528
Internal Part NumberEIS-55/7297-28-MAC5-9CS2528
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55/7297-28-MAC5-9CS2528
55/7297-28-MAC5-9CS2528 Details Description
Related parts for 55/7297-28-MAC5-9CS2528
FIXED IND 56UH 70MA 8 OHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 270K OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100 EXTEND datasheet.pdf
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC datasheet.pdf
SENSOR TRANS TRANSM OPTOSCHMITT datasheet.pdf
RES 3.57K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M3 NYLON 10MM datasheet.pdf
D4N-1B25 datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 1.04A 362 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
Fully Accurate, 12-/14-/16-Bit VOUT nanoDAC, Quad, SPI Interface, 4.5 V to 5.5 V in TSSOP IC datasheet.pdf