TE Connectivity Raychem Cable Protection 55/P1164-28-MST6-9
55/P1164-28-MST6-9 picture photo
Mfg. Part Number
55/P1164-28-MST6-9
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55/ CABLE OUTER SPACE
Datasheet Download
55/P1164-28-MST6-9.pdf
Availability of 55/P1164-28-MST6-9
QUANTITY
55/P1164-28-MST6-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55/P1164-28-MST6-9
Internal Part NumberEIS-55/P1164-28-MST6-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55/P1164-28-MST6-9
55/P1164-28-MST6-9 Details Description
Related parts for 55/P1164-28-MST6-9
CONN EDGECARD 22POS .156 EYELET datasheet.pdf
MICROSCOPE INSPECTION 200X KIT datasheet.pdf
FUSE AUTO 50A 32VDC AUTO LINK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 60W datasheet.pdf
RES 47 OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
CABLE JUMPER 1.25MM .178M 28POS datasheet.pdf
RES CHAS MNT 9.53 OHM 1% 30W datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf
IC OSC VCXO 644.5313MHZ 6-CLCC datasheet.pdf