Preci-Dip 550-10-256M20-001152
550-10-256M20-001152 picture photo
Mfg. Part Number
550-10-256M20-001152
Manufacturer
Product Category
Sockets for ICs, Transistors
Brief Description
BGA SOLDER TAIL
Datasheet Download
550-10-256M20-001152.pdf
Availability of 550-10-256M20-001152
QUANTITY
550-10-256M20-001152 Order Process
Ship out your order
Specifications of 550-10-256M20-001152
Internal Part NumberEIS-550-10-256M20-001152
ConditionNew & Unused, Original Sealed
RoHS InformationRoHS Declaration
Standard Package18
Category Connectors, Interconnects
FamilySockets for ICs, Transistors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)550-10-256M20-001152
Related Links550-10-256, 550-10-256M20-001152 Datasheet, Preci-Dip Distributor
550-10-256M20-001152 Details Description
Related parts for 550-10-256M20-001152
IC BUFF DVR TRI-ST 18BIT 56SSOP datasheet.pdf
RES SMD 140K OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 64POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 150W datasheet.pdf
RES 52.3 OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
THERMOSTAT datasheet.pdf
CONN HDR 33POS 2MM T/H datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 2POS INLINE SCKT datasheet.pdf
DIODE ZENER 11V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf