Preci-Dip 550-10-292M20-001152
550-10-292M20-001152 picture photo
Mfg. Part Number
550-10-292M20-001152
Manufacturer
Product Category
Sockets for ICs, Transistors
Brief Description
BGA SOLDER TAIL
Datasheet Download
550-10-292M20-001152.pdf
Availability of 550-10-292M20-001152
QUANTITY
550-10-292M20-001152 Order Process
Ship out your order
Specifications of 550-10-292M20-001152
Internal Part NumberEIS-550-10-292M20-001152
ConditionNew & Unused, Original Sealed
RoHS InformationRoHS Declaration
Standard Package18
Category Connectors, Interconnects
FamilySockets for ICs, Transistors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)550-10-292M20-001152
Related Links550-10-292, 550-10-292M20-001152 Datasheet, Preci-Dip Distributor
550-10-292M20-001152 Details Description
Related parts for 550-10-292M20-001152
BATTERY PK S-HD 7.5V D SIZE ZINC datasheet.pdf
SENS 750PSI 22MM 7/16-20-2B 1-5V datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS CBL MNT W/PINS datasheet.pdf
RESISTOR METAL FILM 1W 750 OHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 78.7 OHM 1% 20W datasheet.pdf
SWITCH LIMIT PB PNL MT DPDT 5A datasheet.pdf