Switchcraft Inc. 5512P12S144
5512P12S144 picture photo
Mfg. Part Number
5512P12S144
Manufacturer
Product Category
Circular Cable Assemblies
Brief Description
CBL STR MALE-R/A FEMAL 12POS 12'
Datasheet Download
5512P12S144.pdf
Availability of 5512P12S144
QUANTITY
5512P12S144 Order Process
Ship out your order
Specifications of 5512P12S144
Internal Part NumberEIS-5512P12S144
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyCircular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)5512P12S144
Related Links5512P, 5512P12S144 Datasheet, Switchcraft Inc. Distributor
5512P12S144 Details Description
Related parts for 5512P12S144
VARISTOR 351V 400A DISC 5MM datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 18POS WALL MT SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
RES 220 OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
DC/DC CONVERT 12V 0.34A datasheet.pdf
RES SMD 140K OHM 0.1% 1W 2512 datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK R/A datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE SKT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 41POS JAM NUT SKT datasheet.pdf