Preci-Dip 558-10-478M26-131101
558-10-478M26-131101 picture photo
Mfg. Part Number
558-10-478M26-131101
Manufacturer
Product Category
Sockets for ICs, Transistors
Brief Description
PGA SOLDER TAIL 1.27MM
Datasheet Download
558-10-478M26-131101.pdf
Availability of 558-10-478M26-131101
QUANTITY
558-10-478M26-131101 Order Process
Ship out your order
Specifications of 558-10-478M26-131101
Internal Part NumberEIS-558-10-478M26-131101
ConditionNew & Unused, Original Sealed
RoHS InformationRoHS Declaration
Standard Package15
Category Connectors, Interconnects
FamilySockets for ICs, Transistors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)558-10-478M26-131101
Related Links558-10-478, 558-10-478M26-131101 Datasheet, Preci-Dip Distributor
558-10-478M26-131101 Details Description
Related parts for 558-10-478M26-131101
IC 4-WIRE TOUCH SCRN CONT 16SSOP datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 7POS VERT 2.5MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC LI-ION BATT PROTECT 16-TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 64.9K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 24V datasheet.pdf
RES 1.65K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32QFN datasheet.pdf
FIXED IND 390NH 1.873A 35 MOHM datasheet.pdf
CONN PLUG 9POS INLINE SKT datasheet.pdf
MICRO 21 M 48" RBW FLOAT A174 datasheet.pdf