TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0121-26-0/6
55A0121-26-0/6 picture photo
Mfg. Part Number
55A0121-26-0/6
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55A CABLE/SINGLE WALL
Datasheet Download
55A0121-26-0/6.pdf
Availability of 55A0121-26-0/6
QUANTITY
55A0121-26-0/6 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A0121-26-0/6
Internal Part NumberEIS-55A0121-26-0/6
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A0121-26-0/6
Related Links55A0121, 55A0121-26-0/6 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
55A0121-26-0/6 Details Description
Related parts for 55A0121-26-0/6
RELAY REED DPST 500MA 12V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130PS R/A .100 SLD datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
IC ADC OCT 12BIT 40MSPS 100-TQFP datasheet.pdf
RES SMD 140 OHM 1% 3/4W 1210 datasheet.pdf
RES 154K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
SENSOR 3000PSIS 1/4 NPT W/TEMP datasheet.pdf
SAFETY MAT 600X400MM datasheet.pdf
RES SMD 287K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf