TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0821-20-6/9
55A0821-20-6/9 picture photo
Mfg. Part Number
55A0821-20-6/9
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A0821-20-6/9.pdf
Availability of 55A0821-20-6/9
QUANTITY
55A0821-20-6/9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A0821-20-6/9
Internal Part NumberEIS-55A0821-20-6/9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A0821-20-6/9
Related Links55A0821, 55A0821-20-6/9 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
55A0821-20-6/9 Details Description
Related parts for 55A0821-20-6/9
IC REG BUCK 5V 1A TO263-5 datasheet.pdf
IC ADC 4 1/2DGT BCD 28-DIP datasheet.pdf
IC ADC 16BIT 100KSPS 20-SOIC datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 120K OHM 16SOIC datasheet.pdf
RES SMD 82.5 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 316K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 100W datasheet.pdf
SNSW 5A SLDR RLR 70514182 datasheet.pdf
RES 61.9K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN BKWY HEADER 23POS STR GOLD datasheet.pdf
TRANS PNP 40V 0.2A SOT-89 datasheet.pdf
CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf