TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0821-22-6/9
55A0821-22-6/9 picture photo
Mfg. Part Number
55A0821-22-6/9
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A0821-22-6/9.pdf
Availability of 55A0821-22-6/9
QUANTITY
55A0821-22-6/9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A0821-22-6/9
Internal Part NumberEIS-55A0821-22-6/9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A0821-22-6/9
Related Links55A0821, 55A0821-22-6/9 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
55A0821-22-6/9 Details Description
Related parts for 55A0821-22-6/9
SWITCH SLIDE DPDT 10A 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP THIN FILM 3.3PF 16V 0201 datasheet.pdf
HEAVYCON PROTECTIVE COVER datasheet.pdf
CAGE NUT 10-32 1=25PCS ROUNDHOLE datasheet.pdf
RES SMD 3.16K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100" datasheet.pdf
PATCH CORD CAT5E GREEN datasheet.pdf
RES ARRAY 3 RES 9.1K OHM 4SIP datasheet.pdf
TVS DIODE 12VWM 30VC SOT23-6 datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 5A datasheet.pdf