TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0821-26-6/9
55A0821-26-6/9 picture photo
Mfg. Part Number
55A0821-26-6/9
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A0821-26-6/9.pdf
Availability of 55A0821-26-6/9
QUANTITY
55A0821-26-6/9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A0821-26-6/9
Internal Part NumberEIS-55A0821-26-6/9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A0821-26-6/9
Related Links55A0821, 55A0821-26-6/9 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
55A0821-26-6/9 Details Description
Related parts for 55A0821-26-6/9
IDC CABLE - MPK30K/MC34G/X datasheet.pdf
IC REG LDO 2.7V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
RES SMD 30K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 10PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
CONN CABLE CLAMP SZ 48 BLACK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
HEADER SOLDER TAIL 2.54MM datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA 191POS GOLD datasheet.pdf
RES SMD 17.5K OHM 0.6W 3017 datasheet.pdf
DIODE ZENER 27V 50W TO204AD datasheet.pdf