TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0822-26-4/93
55A0822-26-4/93 picture photo
Mfg. Part Number
55A0822-26-4/93
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A0822-26-4/93.pdf
Availability of 55A0822-26-4/93
QUANTITY
55A0822-26-4/93 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A0822-26-4/93
Internal Part NumberEIS-55A0822-26-4/93
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A0822-26-4/93
55A0822-26-4/93 Details Description
Related parts for 55A0822-26-4/93
MOSFET P-CH 30V 2.4A SOT23-6 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM datasheet.pdf
CABLE ASSY,2.5BAY,SM DUAL,5 M1 datasheet.pdf
RES 1.2K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 20A 2.02 MOHM datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 2.4A 64 MOHM SMD datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
RES 5.9K OHM 0.6W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 30A datasheet.pdf