TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0832-12-3/6/9CS2275
55A0832-12-3/6/9CS2275 picture photo
Mfg. Part Number
55A0832-12-3/6/9CS2275
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A0832-12-3/6/9CS2275.pdf
Availability of 55A0832-12-3/6/9CS2275
QUANTITY
55A0832-12-3/6/9CS2275 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A0832-12-3/6/9CS2275
Internal Part NumberEIS-55A0832-12-3/6/9CS2275
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A0832-12-3/6/9CS2275
55A0832-12-3/6/9CS2275 Details Description
Related parts for 55A0832-12-3/6/9CS2275
FILTER SAW 425MHZ LOWLOSS SMD datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 1.5A 100 MOHM SMD datasheet.pdf
IC MCU 8-BIT 16K FLASH 20-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 470K OHM 1% 3/4W 1812 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 15 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPDT 0.04A 50V datasheet.pdf
FIXED IND 12UH 305MA 1.1 OHM TH datasheet.pdf
LED 2X3 QUAD LVL YLW YW DIFF CBI datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 45V 10A TO-220AB datasheet.pdf
CRYSTAL 32.000 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf