TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0832-22-9/93/96CS2275
55A0832-22-9/93/96CS2275 picture photo
Mfg. Part Number
55A0832-22-9/93/96CS2275
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A0832-22-9/93/96CS2275.pdf
Availability of 55A0832-22-9/93/96CS2275
QUANTITY
55A0832-22-9/93/96CS2275 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A0832-22-9/93/96CS2275
Internal Part NumberEIS-55A0832-22-9/93/96CS2275
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A0832-22-9/93/96CS2275
55A0832-22-9/93/96CS2275 Details Description
Related parts for 55A0832-22-9/93/96CS2275
CONN EDGECARD 88POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 70A IPAK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
RES 422 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 6.34K OHM 0.1% 1/8W 0505 datasheet.pdf
CABLE ASSEM UFL-UFL 1000MM 0.81 datasheet.pdf