TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1111-22-0-9
55A1111-22-0-9 picture photo
Mfg. Part Number
55A1111-22-0-9
Brief Description
55A CABLE/SINGLE WALL
Datasheet Download
55A1111-22-0-9.pdf
Availability of 55A1111-22-0-9
QUANTITY
55A1111-22-0-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1111-22-0-9
Internal Part NumberEIS-55A1111-22-0-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Cables, Wires
FamilySingle Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1111-22-0-9
Related Links55A1111, 55A1111-22-0-9 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
55A1111-22-0-9 Details Description
Related parts for 55A1111-22-0-9
RES 1.6K OHM 1/6W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC DAC 8 BIT MULTIPLYING 16-DIP datasheet.pdf
JUMPER-H1504TR/A2015N/X 6" datasheet.pdf
RES SMD 6.34M OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 10V 20% 1507 datasheet.pdf
RES SMD 374 OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V 0.1A SC70 datasheet.pdf
EUROCARD TYPE C datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 2 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W datasheet.pdf
RES 422K OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 140 OHM 0.6W 0.5% AXIAL datasheet.pdf