TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1121-22-6/9-4
55A1121-22-6/9-4 picture photo
Mfg. Part Number
55A1121-22-6/9-4
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55A CABLE/SINGLE WALL
Datasheet Download
55A1121-22-6/9-4.pdf
Availability of 55A1121-22-6/9-4
QUANTITY
55A1121-22-6/9-4 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1121-22-6/9-4
Internal Part NumberEIS-55A1121-22-6/9-4
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1121-22-6/9-4
55A1121-22-6/9-4 Details Description
Related parts for 55A1121-22-6/9-4
SWITCH KNOB STRGHT 0.5" BLACK datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
IC FPGA 84 I/O 132QFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
RES 210 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
PTC THERMISTOR A 53-A 130-A 10 datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 2.49V TO92-3 datasheet.pdf