TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1121-22-6/9-4
55A1121-22-6/9-4 picture photo
Mfg. Part Number
55A1121-22-6/9-4
Brief Description
55A CABLE/SINGLE WALL
Datasheet Download
55A1121-22-6/9-4.pdf
Availability of 55A1121-22-6/9-4
QUANTITY
55A1121-22-6/9-4 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1121-22-6/9-4
Internal Part NumberEIS-55A1121-22-6/9-4
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1121-22-6/9-4
55A1121-22-6/9-4 Details Description
Related parts for 55A1121-22-6/9-4
LED BAYONET BASED T3-1/4 28V YEL datasheet.pdf
IC REG LDO 1V 0.5A 8MSOP datasheet.pdf